Erlamer Hakkında

Erlamer Polikliniğine Hoşgeldiniz...Herkese daha iyi hissettirir, güzel ve çekici görünmek.. Güzelliğiniz için ayırdığınız vakitler, hayattan çalınan en keyifli vakitlerdir.

Günümüz dermato-kozmetolojik uygulamalar öyle bir noktaya ulaşmıştır ki, artık herkes kolaylıkla, uzun vakitler ayırmadan, acı çekmeden ve normal hayatına hemen geri dönerek, pek çok farklı uygulama ile vücudunun memnun olmadığı yerlerinden kurtulabilir.

Tarih boyunca, ihtiyarlığı geciktirmenin sırrını keşfetmek, insanoğlunun en önemli hedeflerinden olmuştur. Yaşlanmayı engelleme uygulamaları öncelikli olarak, kişinin kendisini daha iyi hissetmesine ve görmesine yarayan bir bütündür. Kişi kendisinin dış görüntüsünü yeterli oranda iyi bulduğunda, yaşamla ilgili motivasyonu artar. Son yirmi yıl içinde yaşlanma sürecini deneye dayalı olarak inceleyen gerontoloji (yaşlanma bilimi) alanında önemli ilerlemeler kaydedilmiştir.

Kurucuları Dr. Erçin Özüntürk ve Est. Esra Özüntürk Alev yönetimindeki Erlamer, vücudunuzdaki her türlü kusuru, güzelliğe dönüştürmek için, en yeni teknoloji ile yılların deneyimini birleştirerek, size en farklı ve yeni yöntemleri, en doğru kombinlerle sunma ilkesi ile hizmet vermektedir.


ERÇİN ÖZÜNTÜRK ÖZGEÇMİŞ

Dr. Ercin ÖZÜNTÜRK, Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı'dır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1975 yılında mezun olduktan sonra, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimi almıştır. Bolu ve Eskişehir Devlet Hastaneleri'nde uzman olarak çalıştıktan sonra, bir dönem Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarıyla yürütmüştür. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Hastanesi'nde uzman olarak çalışan Özüntürk, Eskişehir'de bulunduğu süre boyunca serbest muayenehane hekimliği yapmış, 1995 senesi itibari ile estetik dermatoloji alanında çalışmalarına başlamıştır. 2002 Ekim ayında emekli olduktan sonra Esra Özüntürk Alev ile,Erlamer’i kurmuştur. En yeniyi ve ilkleri ülkemize getirmeyi ilke edinmiş olan Özüntürk, ülkemizde ve dünyada çeşitli Dermatoloji ve Kozmetik Dernekleri'ne üyedir ve hepsinde etkin olarak görev almaktadır.


Üye Olduğu Dernekler:

* Türk Dermatoloji Derneği - www.turkdermatoloji.org
* Dermato-Kozmetolojik Araştırmacılar Derneği
* Türkiye Kozmetik Araştırmacıları Derneği - www.tukad.org.tr
* International Society of Dermatology - www.intsocderm.org
* EADV ( European Academy of Dermato-Venereology) - www.eadv.org
* ESLD (European Society for Laser Dermatology ) - www.esdl.org
* ESLAS (European Society of Laser Aesthetic Surgery) - www.eslas.com
* ESCAD (European Society of Cosmetic Aesthetic Dermatology) - www.escad.org
* AAD (American Academy of Dermatology) - www.aad.org
* ISL (International Society of Lipolysistherapy) - www.network-lipolysis.com

Ayrıca TÜKAD (Türkiye Kozmetik Araştırmacıları Derneği) - Başkanlığını yapmıştır.


ESRA ÖZÜNTÜRK ALEV ÖZGEÇMİŞ

Esra Özüntürk Alev, iç mimar ve cilt bakımı uzmanıdır. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden 1998 yılında birincilikle mezun olduktan sonra 4 sene kendi mesleğini yapmış, 2002 yılında LCC Lisan ve Kültür Merkezi Cilt Bakımı Uzmanlığı bölümünden yine birincilikle mezun olmuş, çeşitli alet - ürün ve kalıcı makyaj eğitimleri alarak Dr.Erçin Özüntürk ile birlikte Erlamer’i kurmuştur. Halen Dr.Erçin Özüntürk ile birlikte Erlamer’in yöneticiliğini yapmaktadır.


Aldığı Eğitimler:

Jean D'arcel Ürün Eğitimi / 2002
Goldeneye Permanent System Kalıcı Makyaj Eğitimi / 2002
Elektroterapi Tedavisi Eğitimi / 2002
Multiwell Vakum ve Ultrason Tedavisi Eğitimi / 2005
Green Peel / Bitkisel Peeling Eğitimi / 2005
Dr.Med.Christine Schrammek Ürün Eğitimi / 2005
Dermaabrazyon Tedavisi Eğitimi / 2005
Koko Dermoviduals Ürün Eğitimi / 2006
Thermaclinic Radyofrekans Tedavisi Eğitimi / 2007
Agera RX System Kimyasal Peeling Eğitimi / 2008
Karboksiterapi Eğitimi / 2009
Zeltiq Coolsculpting Soğuk Lipoliz Cihaz Eğitimi / 2010
Genosys Ürün Eğitimi / 2012
Roller Tedavisi Eğitimi / 2012
Bione Biodermogenesi Tedavisi Eğitimi / 2014
Carravagio Kimyasal Peeling Eğitimi / 2015

BİZE ULAŞIN! 0 212 234 81 08 / 09