Uygulama ve Tedaviler

Fibrocell Kök Hücre Tedavisi

 

Cilt güzelliğindeki kaybın sebebi ciltteki iyileşmenin ve yenilenmenin anahtarı olan fibroblast hücrelerinin yaşla birlikte azalmasıdır. Stres, yorgunluk, iş hayatı, hava kirliliği, zararlı güneş ışınları gibi nedenler de bununla birleşince zamanla yaşananların izleri yüzümüzde, cildimizde birikiyor ve parça parça güzelliğimizden çalınıyor.


Zaten bize ait olan güzelliğimizi geri almak için Amerika ve Avrupa’da güvenle kullanılan Fibrocell yöntemi ile artık güç sizde! Fibrocell uygulamasında, kulak arkanızdan lokal anestezi yöntemi kullanılarak alınan ufak bir deri parçası ile kendi dokunuzdaki fibroblastlar ve yine kendinizden alınan kan uluslararası standartlarda teknik donanıma sahip laboratuar ortamında beslenerek zenginleştiriliyor ve cildinize enjekte edilerek doğal güzelliğinizi size geri kazandırıyor. 


FDA tarafından onaylanmış yöntemle üretilen Fibrocell’in güzellik sırrı sizden gelir yani kendi dokularınız çoğaltılarak cildinize uygulanır ve bu sayede cildiniz aydınlanır, gençleşir, bebeksi güzelliğe tekrar kavuşur. Fibrocell kimyasal madde içermediği ve %100 kendi dokularınız kullanılarak yapıldığı için vücudunuza uyum sağlar, alerji, kızarıklık gibi günlük hayatınızı aksatacak durumlara sebep olmaz. Cildinizde, yüz ifadenizde, mimiklerinizde bozulmalara sebep olmaz. Uygulamadan sonra yaşamınıza mutlulukla devam edebilirsiniz.


Fibrocell, 1 ay aralıklarla devam eden 3 seanslık enjeksiyon uygulaması ile doğal güzelleşme ve iyileşme etkisini uzun yıllar boyunca sürdürür. Kırışıklıklar, yüzdeki sarkmalar, akne ve sivilce izleri, yorgun görünüm, çatlaklar, yanık ve yara izleri, yaşlanmanın buyun ve ellerde yarattığı etkiler, saç dökülmesi ve saçsızlık, kapanmayan kronik yaraların tedavisi gibi birçok alanda etkili ve kalıcı bir çözümdür.